ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12533318
nr 1253 3318
1950-tal, teak, 69x42
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:38:13
6/5 19:32:31